Series
Ratings
30
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0