Titles you rated
Black MoneyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
2035Rated ★ 2.5- Toxic ParentsRated ★ 3.0
- DreamRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 2.0
DittoRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0