Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
North FaceRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0