Movies
Ratings
648
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 2.5
That Summer in ParisRated ★ 5.0
Leave the Cat AloneRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0- CabrioletRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0