Series
Ratings
70
DexterRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5
All About EveRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 1.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
TomatoRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5