Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0