Titles you rated
OutlanderRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Women at WarRated ★ 3.0
The Bonfire of DestinyRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
The Chestnut ManRated ★ 3.0
MaidRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5