Titles you rated
The Age of AdalineRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0