Series
Ratings
16
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0