Titles you rated
Green BookRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
High NoonRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Urban Legend Story HikikoRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Go: Kyuukyoku no Kizuna GryphonRated ★ 4.0- Inazuma Eleven: The MovieRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 4.0
Air: The Motion PictureRated ★ 3.0
To the Solitary Me That Loved YouRated ★ 3.0
To Every You I've Loved BeforeRated ★ 3.0