Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The LessonRated ★ 1.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5