Titles you rated
Society Game Season 2Rated ★ 5.0
Society GameRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 5.0
Brave DetectivesRated ★ 5.0- Brave Detectives 3Rated ★ 5.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0