Titles you rated
 Taken 2Rated ★ 3.5 Taken 2Rated ★ 3.5
 Now You See Me 2Rated ★ 4.0 Now You See Me 2Rated ★ 4.0
 AcceptedRated ★ 4.0 AcceptedRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 4.0 Confession of MurderRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 3.0 Spirited AwayRated ★ 3.0
 Jurassic Park IIIRated ★ 3.5 Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
 Jurassic ParkRated ★ 3.5 Jurassic ParkRated ★ 3.5
 ConstantineRated ★ 4.5 ConstantineRated ★ 4.5
 DeadpoolRated ★ 4.5 DeadpoolRated ★ 4.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5 Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 WarcraftRated ★ 4.0 WarcraftRated ★ 4.0
 Suicide SquadRated ★ 2.5 Suicide SquadRated ★ 2.5
 Don't BreatheRated ★ 3.5 Don't BreatheRated ★ 3.5
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.5 Doctor StrangeRated ★ 4.5
 PandoraRated ★ 3.5 PandoraRated ★ 3.5
 Your Name.Rated ★ 3.5 Your Name.Rated ★ 3.5