Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0