Titles you rated
AemaRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
XXRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0