Movies
Ratings
34
Be Kind RewindRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 1.0
The RockRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0