Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0