Movies
Ratings
375
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Palm SpringsRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0