Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HannaRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0