Titles you rated
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5