Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0