Series
Ratings
104
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Red TeacherRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0