Titles you rated
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
GodlessRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5