Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5