Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Camp X-RayRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5