Movies
Ratings
126
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0