Titles you rated
The Terminal ListRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Masked Rider KabutoRated ★ 4.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 3.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.5- Kamen Rider DecadeRated ★ 3.0
- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 3.5
- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 4.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 3.5