Movies
Ratings
312
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5