Series
Ratings
87
Reply 1988Rated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Beautiful LadyRated ★ 5.0
Asphalt ManRated ★ 5.0- Revenge and PassionRated ★ 5.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Mr. DukeRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.5
- GhostRated ★ 3.0
Age of WarriorsRated ★ 2.0- Daddy FishRated ★ 5.0