Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5