Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0