Titles you rated
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5