Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0- Ultra ManiacRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.5
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 3.5
MIX & MATCHRated ★ 2.5- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 5.0
- Roller CoasterRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 5.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0