Movies
Ratings
287
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.5
The ContactRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5