Titles you rated
ArahanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Romantic IslandRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 4.0