Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0