Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ChawRated ★ 0.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 2.5