Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0