Titles you rated
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Boys Don't CryRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
KillersRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 2.0