Movies
Ratings
123
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5