Movies
Ratings
429
The AvengersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0