Titles you rated
PatersonRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0