Titles you rated
A Garden Without BirdsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Traces of DeathRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 1.5
PersonaRated ★ 3.5
HereticRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.5
When Evil LurksRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 2.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 2.5
MaXXXineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 2.0
Re-AnimatorRated ★ 4.0
Anna Nicole Smith: You Don't Know MeRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5