Movies
Ratings
712
The Woman KingRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0- Monsta X: The DreamingRated ★ 5.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0