Movies
Ratings
1240- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Plankton: The MovieRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.5
RenfieldRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5