Titles you rated
The Unaware Atelier MasterRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.5
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.0
Jentry Chau vs. The UnderworldRated ★ 4.5
CLEVATESSRated ★ 4.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
TeogoniaRated ★ 5.0
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.5
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0