Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Summer GhostRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 2.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5