Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 1.5
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5