Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Mad MaxRated ★ 4.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.5
MortdecaiRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0