Titles you rated
Age of WarriorsRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0